Ons Team

Het team van obs Parelmoer bestaat uit enthousiaste mensen, die er met elkaar naar streven, dat zowel de kinderen als de ouders zich in de school thuis voelen. Ons team bestaat niet alleen uit onderwijsgevenden, maar zijn er ook personen die een ondersteunende taak vervullen.
De samenstelling van het team vindt u hieronder.

Juf Sharon Lempereur
Groep 1-2a

ma – di – wo – do – vr

sharon.lempereur@stichtingsom.com

Juf Anouk Feenstra
Groep 1-2b

ma – di – wo – do – vr

anouk.feenstra@stichtingsom.com

Juf Annemiek Paauwe
Groep 3

Vertrouwenspersoon

ma – di

annemiek.paauwe@stichtingsom.com

Juf Jeanine Schrier
Groep 3

Cultuurcoördinator
ma – wo – do – vr
jeanine.schrier@stichtingsom.com

Juf Miranda Langenberg
Groep 4

Muziekleerkracht, Vertrouwenspersoon

ma – di – wo – do

miranda.langenberg@stichtingsom.com

Juf Eva Bijl
Onderwijsassistent
Juf Saskia Eversdijk
Intern Begeleider + groep 5-6

ma – di – do – vr

saskia.eversdijk@stichtingsom.com

Juf Priscilla Brusselaars
Onderwijsassistent

wo - do - vr

priscilla.brusselaars@stichtingsom.com

 

error: Het kopiëren van de inhoud is uitgeschakeld